Search

JoomFish language selector

  • English (UK)
  • Russian
  • SlovakSlovenina

O NÁS

Dokonalosť je proces – zakaždým keď dosiahneš cieľ, stanov si ďalší!

Donedávna výrobky predávane pod značkou NTE boli známe výhradne medzi OEM spotrebiteľmi a dodávali sa do rôznych odvetví priemyslu – automobilový, elektrotechnický, strojárenský, metalurgický, priemysel poľnohospodárskych strojov, palív a energetických komplexov.  Avšak v dôsledku novej marketingovej stratégie sa po úspešne prevedenom rebrendingu stávajú výrobky vysokej kvality dostupnými každému spotrebiteľovi aj na sekundárnom trhu.

V súčasnosti sa aktivita NTE Group sústreďuje na globálnu distribučnú sieť a závody, ktoré boli starostlivo vybrané a atestované našimi špecialistami, aby zodpovedali medzinárodným štandardom ISO i štandardom NTE.

Technická podpora poskytovaná našim tímom vysoko kvalifikovaných odborníkov predstavuje plnú pomoc a poradenstvo pri výbere, inštalácii a prevádzke ložísk, taktiež pri vývoji individuálnych inžinierskych projektov podľa želaní zákazníka. Skúsenosti získavané v priebehu mnohých rokov nám umožňujú nájsť najlepšie technické a konštruktérske riešenie.

Každý spokojný zákazník, ktorý sa stane verným zákazníkom, je pre nás základnou hodnotou z čoho vyplýva zlepšovanie konkurencieschopnosti.

 

Certifikát zhody